۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۳ ثبت شده است

سازه 2


ان شاء الله به زودی شاهد اتمام پروژه ی ساخت و ساز و تکمیل طرح باشیم تا اندکی از آنچه لایق شهداست ، را برای این عزیزان فراهم کنیم .

و این عکس هم تقدیم بـه طرفـدارای شهدا !!!


  عکاس : آقای نیما ندافی
  شهریــور نود و سه
۲۸ شهریور ۹۳ ، ۰۱:۴۳ ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
معراج خون

هفته سوم :)

با احتساب این پنجشنبه ، سومین هفته ایست که کتابخانه "معراج خون" مهمان شماست .

کتابخانه ایی که با حمایت های دوستان ، لطف پرودگار ، عنایت امام زمان و استقبال شما پا گرفته است ، و ان شاء الله بتواند سودمند باشد .


 


۲۸ شهریور ۹۳ ، ۰۱:۲۵ ۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
معراج خون

غذای روح

بسم الله

سلام

با رحمت خداوند کتابخونه ی معراج خون بالاخره به مزار شهدای چابکسر رسید و این لیاقت نصیب ما شد که دومین خدمت خودمون رو برای مزار شهدای گمنام چابکسر  عرضه کرده باشیم .

این کتابخونه دارای بخش هایی چون ؛ " کتاب مسـافر" ، " ببر- بخون - بیار" ، " تحفه صلواتی " ، " بخون ، نبر " می باشد که تدریجا ارائه خواهند شد .. کتاب مسافر : از قفسه ی کتاب مسافر که از قفسه های دیگر متمایز است کتاب مسافری را بر می گزینید و بعد از مطالعه ی آن (که حداکثر یک ماه می باشد) ، کتاب را به شخص دیگری که مدنظرتان است می سپارید و آن شخص نیز چون شما باید کتاب رابعد از مطالعه به شخص دیگری بسپارد و چرخه این چنین ادامه پیدا کند . اطلاع بیشتر

. ببر بخون بیار : از قفسه ی کتاب "ببر بخون بیار" که از قفسه های دیگر متمایز است کتاب "ببر بخون بیار"ی را برمی گزینید و بعد از مطالعه ی آن که نهایتا دو هفته می باشد ، آن را تحویل می دهید .

. تحفه صلواتی : هدایای ناقابلیست که در قفسه ی مخصوص قرار می گیرند و هر شخص خودش آنچه را از ما قبول می کند ، هدیه می گیرد .

. بخون نبر : بخون نبر شامل محصولاتیست که شما باید در محل استفاده شان کنید و اما با خود نبرید ؛ این محصولات شامل ؛ کتب ادعیه ، مصحف شریف ، تسبیح و مهر ، مجلات مذهبی و ... می باشد .این کتابخونه به صورت خودجوش برپا شده و به هیچ ارگان و سازمانی وابسته نیست .
این کتابخونه دارای بیش از سی جلد کتاب به ارزش بیش از یک میلیون ریال و در موضوعات دفاع مقدس ، عاشورا و مهدویت ، سبک زندگی  و ... می باشد .لازم به ذکر است ، عصر هر پنجشنبه در خدمت تون هستیم .
التماس دعا
۱۴ شهریور ۹۳ ، ۱۵:۰۴ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
معراج خون